Opinie o vipsters.pl

• 4 gwiazdki
    • 3 gwiazdki
    • 2 gwiazdki
    • 1 gwiazdka

Ocena łączna obliczona została na podstawie 3 692 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
Od czasu rejestracji zebrano 10 009 opinii.

• Dostawa
    • Towar
    • Serwis dla klientów

Opinii klientów

Wszystko przebiegło szybko i sprawnie. Produkt zgodny z opisem. Polecam

Bardzo dobry

buty trochę różniły się na zdjęcia
Dobry

Do poprawy jakosc firmy kurierskiej
Dobry

w rzeczywistości kolory szortów bardziej wyraziste niż na foto. niekoniecznie musi to każdemu odpowiadać. mam trochę mieszane odczucia.towar 1klasa.

Produkt w 100 odpowiada moim oczekiwaniom.Super serwis
Bardzo dobry

Jestem zadowolona z otrzymanego towaru.
Bardzo dobry

Wszystko ok jednak jak już wcześniej pisałem dobrze byłoby oznaczać w opisie bardziej szczegółowo towar jeśli slim to niech tam będzie
Bardzo dobry

wszyskie rzeczy zgodne z opisem, takich szukałam.Jestemzadowolona,polecam

Bardzo dobry

Zdecydowanie polecam. Buty świetne i za jakie pieniądze. Świetny zakup:)
Bardzo dobry

Szybka wysyłka, towar świetnej jakości.
Bardzo dobry

Towar jak najbardziej ok. Ale termin dostawy to tym razem tylko 1 gwiazdka. Przesuwany co najmniej dwa razy. Letnie sukienki dotarły niestety już po lecie. Zapakowanie towaru i firma kurierska bez zarzutu.
4.00
Dobry

Towar bardzo dobry, dostawa mogłaby być szybsza. Podane w opisie wymiary zegarka nie do końca zgodne z prawdą. Ale jestem zadowolona.

Bardzo dobrej jakości towar. Dostarczony szybko. Duża przyjemność kupowania

Wszystko OK.
Bardzo dobry

Torebka zgodna z opisem, dostawa dość szybka jak na transport z FR natomiast serwis dla klientów na 5+
Dobry

Buciki lepsze niż na zdjęciu, rewelacja Polecam

SERDECZNIE POLECAM

wszystko przebiegło sprawnie
Bardzo dobry

Wszystko tak jak obiecane, towar zgodnie z opisem i zdjęciami
Bardzo dobry

Towar wysokiej jakości w przystępnej cenie, warto było poczekać. Polecam.

towar godny polecenia

Bardzo dobry

Towar bardzo wysokiej jakości.
Bardzo dobry

Zawsze ryzykuje kupując ze zdjęcia w internecie (rozmiar,wielkość i wagę)ale mam to co chciałem.

witam
brakuje mi w Państwa działalności możliwości zapłaty przy dostawie ,jeśli chodzi o termin dostawy są zbyt długie ( jeśli ktoś planuje zakup na prezent ) musi to robić z bardzo dużym wyprzedzeniem i tak i tak potem się denerwuje klient czy otrzyma zamówiny towar czy nie .
serwis dla klientów powinien się bardziej interesować zwrotami - miałem raz okazje zwracać towar i powiem tak dla mnie
3.00
Dostateczny

vipsters.pl odpowiada: 19.09.2017 r.
Witamy serdecznie, Jeden z naszych doradców klienta wysłał Ci e-mail, proponując rozwiązanie sytuacji. Pozdrawiamy,

Wszystko ok

Wszystko super
Bardzo dobry

Jestem bardzo zadowolona. Super kiecka.

Biżuteria oryginalna.

Bielizna świetnej jakości, polecam
Bardzo dobry

Ciekawy zapach, ale nie powalający.

Bardzo dobry

Produkt spełnił moje oczekiwania.
4.00
Dobry

Piękna, świetnej jakości bielizna. Rozmiar adekwatny do podanego w tabeli. Pasuje doskonale, co rzadko udaje mi się nawet w sklepach stacjonarnych.
Błyskawiczna realizacja zamówienia :)
Bardzo dobry

Wymiary torby niezgodne z opisem. Torba o ponad 10cm mniejsza niż w opisie szczegółowym. Ponadto wykończenie miało być ze skóry prawdziwej, a nie imitacji. Jedynie szal ładniejszy (inny) niż na zdjęciach. Trudno będzie już zaufać Państwu po tak nierzetelnych informacjach.
3.00
Dostateczny

vipsters.pl odpowiada: 18.09.2017 r.

super
Bardzo dobry

WSZYSTKO BEZ ZASTRZEŻEŃ - TOWAR DOSTAŁAM SZYBKO, JEST BARDZO DOBREJ JAKOŚCI, W SUPER CENIE
Bardzo dobry

Towar dotarł nieco z opóźnieniem, ale serwis poinformował mnie o tym. Opakowanie zewnętrzne nieco poturbowane, ale sam produkt nie był uszkodzony. Polecam

vipsters.pl opinie klientów

93210 Saint Denis
Francja
Rejestr handlowy
RCS Bobigny B 538 811 837
Osoba upoważniona do reprezentowania firmy
David Dayan, Thierry Petit, Michael Dayan, Eric Dayan
Dalsze informacje o systemie opinii Trusted Shops
Zapoznaj się z doświadczeniami innych klientów!
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z vipsters.pl.

Obliczanie oceny łącznej
5.0 - 4.5Bardzo dobry
4.5 - 3.5Dobry
3.5 - 2.5Dostateczny
2.5 - 1.5Mierny
1.5 - 1.0Niedostateczny

Wiarygodne opinie klientów zwiększają zaufanie